HPN

سوئیچ شبکه صنعتی سیسکو 24 پورت مدل IE-3000-24TC

IE-3000-24TC

5/5

ویژگی های کالا :

  • نوع و تعداد پورت: 24x 10/100 Fast Ethernet ports
  • نوع آپ‌لینک: 2x Dual-purpose ports uplinks(10/100/1000 Ethernet /SFP)
  • پاور: DC input range 18VDC-60VDC
  • حافظه رم: 128MB

35,000,000 تومان

دانلود درایور

دانلود کاتالوگ

دفترچه راهنما

پارت نامبر

نحوه درخواست پیش فاکتور : با کلیک بر روی دکمه زیر مشخصات و تعداد کالای درخواستی خود را در کادر باز شده وارد نمایید و سپس درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

Consulting and sales

مشاوره حرفه‌ای

24-hours-support

پشتیبانی 24 ساعته

operation

پرداخت آسان

guarantee

گارانتی طلایی

packing

بسته‌بندی مطمئن

fast-delivery

ارسال فوری

معرفی سوئیچ شبکه صنعتی سیسکو 24 پورت مدل IE-3000-24TC:

سوئیچ شبکه صنعتی IE-3000-24TC متعلق به کمپانی سیسکو می‌باشد. این سوئیچ علاوه بر سخت جان بودن، در برابر رطوبت، سرما، گرما، شوک و لرزش مقاومت بسیار بالایی دارد. کاربرد این سوئیچ‌های مقاوم بیشتر در محیط‌هایی است که صنعتی هستند، یا محیط‌هایی اند که نمی‌توان به صورت مرتب از آن‌ها بازدید نمود. مانند ایستگاه‌های دیتا، راه آهن، بازرسی، مراقبتی یا پست‌های برق و گاز. این سوئیچ یک دستگاه ایده‌آل برای برنامه‌های صنعتی اترنت از جمله اتوماسیون صنعتی، کنترل انرژی، کنترل فرآیند و سیستم‌های حمل و نقل هوشمند (ITS ها) می‌‍باشد.

از ویژگی های سوئیچ صنعتی IE-3000-24TC می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • نوع و تعداد پورت: 24x  10/100 Fast Ethernet ports
  • نوع آپ‌لینک: 2x Dual-purpose ports uplinks(10/100/1000 Ethernet /SFP)
  • پاور: DC input range 18VDC-60VDC
  • حافظه رم: 128MB
  • حافظه فلش: 64MB
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا: 6.5Mpps
 سوئیچ 24 پورت شبکه صنعتی IE-3000-24TC

پورت‌های این سوئیچ شامل 24 پورت 10/100 و 2 پورت T/SFP است. سوئیچ‌های سری 3000 اترنت سیسکو (IE 3000 Series) یک خانواده جدید از سوئیچ‌های Layer 2 و Layer 3 است. این سری رهبری سیسکو را در سوئیچینگ اپلیکیشن‌های صنعتی اترنت با ویژگی‌های جدید، امنیت قوی و سهولت در استفاده ممکن می‌سازد.

ویژگی های کلی سری سوئیچ های سیسکو

  • امکان اضافه کردن ماژول‌های مختلف و افزودن پورت‌های معمول یا PoE.
  • قابل نصب به صورت رک ماونت در کابینت‌های دیتا استاندارد و یا در کابینت‌های صنعتی (DIN-rail).
  •  مقاوم در برابر شوک و لرزش طراحی مناسب برای نرم افزارهای اترنت صنعتی.
  • قابلیت پشتیبانی از 300 نوع تنظیمات سخت‌افزاری مختلف.
  • راه‌اندازی و مدیریت آسان با استفاده از نرم افزارهای Network Assistant و CiscoWorks.
  • بدون نیاز به پیکربندی مجدد امکان راه اندازی مجدد را برای شما فراهم می‌کند و تنظیمات ایجاد شده را بر روی حافظه جانبی حفظ می‌کند.
  • عمر بالا، قابل اعتماد بودن، امنیت نرم افزاری و سخت افزاری از دیگر ویژگی‌های این دسته از سوئیچ‌های سیسکو می‌باشد.
  • مطابقت با طیف گسترده‌ای از استانداردهای صنعتی در صنایع، آب، برق، گاز، راه آهن و … .
  • پشتیبانی از استاندارد IEEE1588

لازم به توضیح است که کلیه سوئیچ شبکه ارائه‌شده توسط فروشگاه اینترنتی HPN دارای یک سال گارانتی طلائی تعویض می‌باشند.

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل از صفحه سوئیچ IE-3000-4TC دیدن فرمایید.

برند

cisco

نوع سوئیچ

Managed

لایه ارتباطی

layer 2

تعداد پورت

24

STACK

None STACK

پورت ها

24 Ethernet 10/100 ports and 2 dual-purpose uplinks (each dual-purpose uplink port has one active port either 10/100/1000 copper or SFP fiber

حافظه

128MB DRAM

حافظه فلش

64MB Compact Flash memory

ماژول های توسعه پشتیبانی شده

Each switch supports 2 Cisco IEM-3000-8TM= modules, 1 Cisco IEM-3000-8FM= module, or 1 Cisco IEM-3000-8TM= module and 1 Cisco IEM-3000-8FM= module

نرخ ارسال بر اساس بسته های 64 بایتی

6.5Mpps

عملکرد

Wire-speed switching, 16Gbps switching fabric

دیگر ویژگی ها

Configurable up to 256 IGMP multicast groups (Layer 2)
Configurable up to 1000 IGMP groups and multicast routes (Layer 3)
Configurable up to 3,000 unicast routes (Layer 3)
Support jumbo frames up to 9018 bytes on Gigabit uplink port and mini-jumbo frame (system MTU) up to 1998 bytes on both 10/100 and 10/100/1000 ports

نرم افزار

Layer 2 LAN Base Image

پاور

DC input range 18VDC-60VDC

مک آدرس

Configurable up to 8000 MAC addresses (Layer 2)
Configurable up to 2000 MAC addresses (Layer 3)

کنکتور و کابل

10BASE-T ports: RJ-45 connectors, two-pair Category 3, 4, or 5 Unshielded Twisted-Pair (UTP) cabling
100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, two-pair Category 5 UTP cabling
1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, four-pair Category 5 UTP cabling
1000BASE-SX, -LX/LH, -ZX SFP-based ports: LC fiber connectors (single/multimode fiber)
100BASE-LX10, -FX: LC fiber connectors (single/multimode fiber)

ابعاد و وزن

(152mm W x 147mm H x 112mm D)
(2.0kg)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

محصولات مرتبط

اسکرول به بالا

عضویت در خبرنامه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام‌خانوادگی*
علاقمند به دریافت آخرین اطلاعات در...

از شما بابت کمک در بهبود جزئیات سایت سپاسگذاریم.
لازم به ذکر است آدرس URL صفحه‌ای که در آن قرار دارید به صورت خودکار در فرم ارسالی ضمیمه خواهد شد.

گزارش مشکل در جزئیات کالا

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دانلود درایور:

جهت دانلود درایور مربوط به محصول انتخابی روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود کاتالوگ:

جهت دانلود کاتالوگ اصلی محصول روی لینک زیر کلیک کنید:

دفترچه راهنما:

جهت دانلود دفترچه راهنمای محصول روی لینک زیر کلیک کنید:

پارت نامبر:

 پارت نامبرهای درج شده روی محصول به شرح زیر است :

IE-3000-24TC

لطفا درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.
کارشناسان ما در اولین فرصت به شما پاسخ خواهند داد.
لازم به ذکر است آدرس URL صفحه‌ای که در آن قرار دارید به صورت خودکار در فرم ارسالی ضمیمه خواهد شد.

درخواست پیش‌فاکتور

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
اگر سوال یا پیامی دارید می‌توانید از این طریق پیغام خود را برای ما ارسال کنید.