HPN

سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت مدل WS-C2960X-48LPS-L

WS-C2960X-48LPS-L

5/5

ویژگی های کالا :

  • نوع و تعداد پورت: 48x 10/100/1000 GE
  • نوع آپ‌لینک: 4x 1G SFP
  • ظرفیت سوئیچ: 216Gbps
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا: 107.1Mpps
  • POE توان :370W

شرایط گارانتی: محصولات ارائه شده توسط کمپانی HPN در صورت درخواست خریدار، شامل یکسال گارانتی طلایی این شرکت بوده و قابل تمدید برای دوسال دیگر نیز می‌باشد.

دانلود درایور

دانلود کاتالوگ

دفترچه راهنما

پارت نامبر

جهت استعلام قیمت و گرفتن موجودی کالا از یکی از چهار روش زیر اقدام کنید:

4- درخواست پیش فاکتور

نحوه درخواست پیش فاکتور : با کلیک بر روی دکمه زیر مشخصات و تعداد کالای درخواستی خود را در کادر باز شده وارد نمایید و سپس درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

Consulting and sales

مشاوره حرفه‌ای

24-hours-support

پشتیبانی 24 ساعته

operation

پرداخت آسان

guarantee

گارانتی طلایی

packing

بسته‌بندی مطمئن

fast-delivery

ارسال فوری

سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت مدل WS-C2960X-48LPS-L:

سوئیچ شبکه مدل WS-C2960S-48LPS-L در لایه دوم شبکه وظیفه مدیریت Packet ها را برعهده‌ دارد. این سوئیچ می‌تواند بسته‌های ارسال‌شده و دریافت‌شده را با توجه به آی‎‌پی دستگاه‌ها مدیریت‌و همچنین از یک جدول مک آدرس با ظرفیت 32K پشتیبانی‌کند. سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت مدل WS-C2960X-48LPS-L می‌تواند 32هزار دستگاه را تحت پوشش خود قراردهد. و به هر کدام از آن‌ها یک آی‌پی منحصر به فرد اختصاص‌دهد. همچنین این مدل سوئیچ قابلیت پشتیبانی از 64 شبکه مجازی VLANs را دارد و حداکثر 4000 آیدی را ساپورت می‌کند و می‌تواند 255 گروه IGMP که همه آن ها IPv4 هستند را پشتیبانی‌کند. سوئیچ سیسکو در ابعاد 45*368*445 میلیمتر و با وزن 5.8 کیلوگرم در بازار عرضه‌شده‌است که به راحتی در رک قرار می‌گیرد.

از ویژگی‌های سوئیچ شبکه سیسکو 48 پورت مدل WS-C2960X-48LPS-L می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • نوع و تعداد پورت: 48x 10/100/1000 Ethernet Gigabit ports
  • نوع آپ‌لینک: 4x 1G SFP
  • ظرفیت سوئیچ: 216Gbps
  • نرخ ارسال پکتهای دیتا: 107.1Mpps
  • حافظه رم: 256MB
  • POE توان :370W
  • قابلیت استک : 8 دستگاه

سوئیچ شبکه مدل WS-C2960S-48LPS-L از یک پردازنده دو هسته‌ای APM86392 با فرکانس 600MHz بهره می‌برد. که می‌تواند داده‌ها را با قدرت و سرعت بالایی پردازش‌کند.برای عملکرد بهتر پردازنده این سوئیچ از یک حافظه DRAM با ظرفیت 256 مگابایت جهت صف‌بندی داده‌ها استفاده‌ می‌کند. همچنین برای پردازش و از یک حافظه فلش 64 مگابایتی جهت ذخیره‌سازی موقت داده‌ها برخوردار است. در قسمت پشتی این دستگاه یک درگاه برای نصب ماژول، پورت منبع تغذیه، دریچه فن برای تعادل دمای سوئیچ و دو عدد پورت استک وجود دارد. همچنین در قسمت جلوی این سوئیچ پورت 48x Ethernet ports، 4xSFP+ port، 1xRJ45 Console Port USB، 1xRJ45 Console Port Ethernet، 2xUSB Type A Port تعبیه شده‌است.

عملکرد سوئیچ شبکه سیسکو مدل Catalyst 2960X-48LPS-L:

پورت های شبکه تعریف شده در این سوئیچ اطلاعات را با سرعت 10/100/1000BaseT در پهنای باند 100Gbps سوئیچ می‌کند. پورت SFP+ آن سرعتی برابر با 10G دارد. عملیات فورواردینگ در این سوئیچ در پهنای باند 50Gbps انجام پذیراست و در هرثانیه می‌تواند 107.1 میلیون Packet که حداکثر ظرفیتی برابر با 9198 بایت منتقل‌کند. پورت کنسول این سوئیچ با دو کانکتور Type-B و RJ-45 طراحی شده‌است. و برای ارتباط مستقیم کامپیوتر به سوئیچ استفاده می‌شود. پیکربندی این سوئیچ به گونه‌ای می‌باشد که می‌توانید حداکثر 8 سوئیچ را به صورت افقی و عمودی بهم Stack کنید و عملکرد شبکه خود را ارتقادهید. و اطلاعات را در پهنای باند 80Gbps بین تجهیزات شبکه منتقل نمایید. تنها تفاوت این سوئیچ با مدل FPSL در مقدار توان پاور است که این مدل HALF POE یعنی به طور همزمان از 24 پورت آن میتوان خروجی POE گرفت که توان آن مجموعا 370 وات میباشد.

لازم به توضیح است  که خرید سوئیچ شبکه ارائه‌شده توسط فروشگاه اینترنتی HPN دارای یک سال گارانتی طلائی تعویض می‌باشند.
و همینطور شما می‌توانید در صورت تمایل از صفحه سوییچ‌های WS-C2960S-24PS-L وWS-C2960X-48FPD-L دیدن فرمایید.

برند

cisco

نوع سوئیچ

Managed

لایه ارتباطی

layer 2

تعداد پورت

48

PoE

+POE

STACK

Stackable

پورت

+48×10/100/1000 Ethernet Gigabit ports POE

پورت کنسول

USB(Type-B)
Ethernet(RJ-45)

پهنای باند سوئیچینگ

216Gbps

استانداردها

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.1ax

ویژگی ها

Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
PVST/PVST+
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency

ولتاژ

110V-240V

وزن

10.65Kg

ابعاد

44.5cmx45.0cmx4.45cm

حافظه سوئیچ

512MB

فلش مموری

128MB

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

محصولات مرتبط

اسکرول به بالا

عضویت در خبرنامه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام‌خانوادگی*
علاقمند به دریافت آخرین اطلاعات در...

از شما بابت کمک در بهبود جزئیات سایت سپاسگذاریم.
لازم به ذکر است آدرس URL صفحه‌ای که در آن قرار دارید به صورت خودکار در فرم ارسالی ضمیمه خواهد شد.

گزارش مشکل در جزئیات کالا

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دانلود درایور:

جهت دانلود درایور مربوط به محصول انتخابی روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود کاتالوگ:

جهت دانلود کاتالوگ اصلی محصول روی لینک زیر کلیک کنید:

دفترچه راهنما:

جهت دانلود دفترچه راهنمای محصول روی لینک زیر کلیک کنید:

پارت نامبر:

 پارت نامبرهای درج شده روی محصول به شرح زیر است :

WS-C2960X-48LPS-L

لطفا درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.
کارشناسان ما در اولین فرصت به شما پاسخ خواهند داد.
لازم به ذکر است آدرس URL صفحه‌ای که در آن قرار دارید به صورت خودکار در فرم ارسالی ضمیمه خواهد شد.

درخواست پیش‌فاکتور

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
اگر سوال یا پیامی دارید می‌توانید از این طریق پیغام خود را برای ما ارسال کنید.