معماری Ampere شرکت انویدیا مبتنی بر هسته های کودا 

کارت گرافیک A6000 با  2 برابر سرعت پردازش بیشتر برای عملیات دقیق (FP32) و بهبود عملکرد پاور باعث پیشرفت قابل توجهی در روند کار گرافیکی شده و عملکرد پروژه هایی مانند طراحی های 3D با نرم افزار های سه بعدی (CAD)و مهندسی رایانه(CAE) در ایستگاه کاری می شود.

نسل دوم هسته های RT 

نسل دوم هسته های RT با 2 برابر توان عملیاتی بیشتر نسبت به نسل قبلی و قابلیت اجرای همزمان ردیابی اشعه با قابلیت سایه زنی(Shading) یا خنثی سازی(denoising) ، سرعت عظیمی را برای عملکرد پروژه هایی نظیر رندرعکس های واقع گرایانه از محتوای فیلم ، ارزیابی طراحی معماری و نمونه سازی مجازی ارائه می دهند.این فناوری همچنین سرعت رندرگیری موشن ها را با دقت بینایی بیشتر، برای دستیابی راحت تر به نتایج سرعت می بخشد.

48 گیگابایت حافظه GPU

حافظه فوق سریع GDDR6 ، قابل ارتقا تا 96 گیگابایت با NVLink برای دانشمندان علوم داده ، مهندسان و متخصصان خلاق , حافظه بزرگی را که برای کار با مجموعه داده های عظیم و کارهایی مانند علم داده و شبیه سازی لازم است ، فراهم می کند.

پشتیبانی از PCI EXPRESS  نسل 4

پشتیبانی از  نسل چهارم PCI Express  که دارای  دوبرابر پهنای باند بیشتر از نسل 3 باعث بهبود سرعت انتقال داده از حافظه CPU برای کارهای پرمصرف مانند هوش مصنوعی و علوم داده میشود.

نسل سوم هسته های Tensor

نسل جدید هسته های Tensor با دقت حداکثر 5 برابر بیشتر نسبت به نسل قبلی امکان سرعت بخشیدن به هوش مصنوعی و داده ای بزرگ را بدون نیاز به تغییر کد فراهم می کند. پشتیبانی سخت افزاری از پراکندگی ساختاری توان استنباط را دو برابر می کند. همچنین هسته های Tensor با قابلیت هایی مانند DLSS ، AI denoising و ویرایش پیشرفته برای برنامه های انتخاب شده ، پیوند قدرتمندی از هوش مصنوعی و  گرافیک می باشد.

نسل سوم NVIDIA NVLink

جدیدترین نسل NVLink  امکان افزایش پهنای باند اتصال GPU به  GPU را برای تسریع در گرافیک و پروژه های محاسباتی و مقابله با مجموعه داده های بزرگتر فراهم می کند.

مجازی سازی شده

پشتیبانی از نرم افزارمجازی NVIDIA (vGPU) به ایستگاه های کاری شخصی این امکان را میدهد که برای استفاده در چندین نمونه ایستگاه کاری مجازی با کارایی بالا که قادر به اتصال کاربران از راه دور هستند ، جهت اشتراک گذاشتن منابع برای طراحی های پیشرفته ، هوش مصنوعی و محاسبات کاری ، دوباره مورد استفاده قرار گیرند.

کارایی پر قدرت

RTX A6000 با طراحی 2 اسلات قدرتمند خود 2 برابر در مقایسه با پردازنده های گرافیکی Turing از نظر مصرف انرژی بیشتر است و  به منظور اینکه  در طیف وسیعی از ایستگاه های کاری فروشندگان OEM در سراسر جهان جای بگیرد ساخته شده است.

GPU Memory 48 GB GDDR6 with error-correcting code (ECC)
Display Ports 4x DisplayPort 1.4
Max Power Consumption 300W
Graphics Bus PCI Express Gen 4 x 16
Form Factor 4.4”(H)x10.5”(L)dual slot
Thermal Active
NVLink 2-way low profile (2-slot and 3-slot bridges)
Connect 2 RTX A6000
vGPU Software Support NVIDIA GRID®, NVIDIA Quadro® Virtual Data Center Workstation,
NVIDIA Virtual Compute Server
vGPU Profiles Supported 1GB,2GB,3GB,4GB,6GB,8GB,12GB,16GB,24GB,48GB
VR Ready Yes
پشتیبانی از PCI Express  نسل 4 با پهنای باند دو برابری نسبت به PCIe  نسل 3 را فراهم می کند و سرعت انتقال داده از حافظه CPU را برای کارهایی که داده زیادتری نیاز دارند مانند هوش مصنوعی و علم داده بهبود می بخشد.

پشتیبانی از GPU مجازی NVIDIA یا (vGPU) این امکان را می دهد که یک ایستگاه کاری شخصی در چندین نمونه ایستگاه کاری مجازی با کارایی بالاتر تبدیل شود و کاربران از راه دور قادر هستند که برای به اشتراک گذاشتن منابع برای طراحی پیشرفته ، هوش مصنوعی و محاسبه بارهای کاری استفاده کنند.

RTX A6000 با طراحی دو شکاف و کم مصرف ، تا 2 برابر بیشتر از GPU های Turing بهره می برد و ساخته شده است تا در طیف وسیعی از ایستگاه های کاری در سراسر جهان جای بگیرد.

محیط های مجازی خودکار(CAVE), دیوارهای ویدئویی ،گسترش مکان سرگرمی با پشتیبانی از مانیتور های چندگانه 8K ,
عملکرد تقویت شده NVIDIA Mosaic با حاشیه های اصلاح شده , Warp و Blend SDK.

هم اکنون سفارش دهید

NVIDIA GEFORCE RTX A6000

اطلاعات بیشتر در صفحه فروشگاه