NVIDIA IRAY 

رندرگیری فراتر از تصور شما

اولین موتور رندر بر پایه GPU برای رندر واقع‌گرایانه که توسط NVIDIA توسعه داده شده است و این تکنولوژی رندرینگ  مبتنی بر فیزیکی بسیار تعاملی و بصری است که تصاویر شبیه سازی عکس های واقعی را با شبیه سازی رفتار فیزیکی نور و مواد تولید می کند. بر خلاف ارائه دهندگان تولید سنتی، این موتور نتایج را منعکس کننده رفتارهای دنیای واقعی می کند. طراحان به دانش تخصصی از تکنیک های گرافیک کامپیوتری نیاز ندارند تا به سرعت نتایج واقعی فیزیکی را به دست آورند.

همچنین Iray به تدریج تصویر خود را تا زمان اتمام بهبود می بخشد، و نتیجه های سازگار را از ویرایش های تعاملی به فریم نهایی ارائه می دهد. این یک رویکرد بسیار پیش بینی کننده است که با عملکرد مقیاس پذیر، کلاس جهانی در GPU های NVIDIA می باشد تا بازخورد ثابت و نتایج سریع را ارائه دهد. این زمان نیاز به صحنه های عالی و نمایش تصاویر رقابتی است.

ویژگی های Irey

موتور Iray برای چه کسانی است؟پلاگین های Irey کدام اند؟

موتور Iray در درجه اول برای طراحان و جلوه های بصری است که هنرمندان با محتوای سه بعدی کار می کنند که نیاز به تصاویر فیزیکی قابل پیش بینی دارند. این ارائه بازخورد بصری فوری است که منجر به تصاویر خیره کننده برای همه چیز از جمله معماری، مهندسی و طراحی تا بازاریابی و جلوه های بصری تبلیغاتی می شود. با استفاده از آن می توانید هزینه های توسعه محصول و زمان به بازار را کاهش دهید.پلاگین های مختص موتور Irey در جهت بهبود کارایی طراحی و توسعه یافته اند و شامل نرم افزارهایی نظیر Autodesk Maya, Autodesk 3ds Max, McNeel Rhin  oceros می باشند.

پلاگین های Irey


برنامه های کاربردی مجتمع با تکنولوژی IRAY

SOLIDWORKS VISUALIZE
SOLIDWORKS نرم افزاری  برای طراحانی که نیاز به ایجاد عکس با کیفیت عکس بسیار بالا، انیمیشن، و دیگر محتوای 3D در سریع ترین و آسان ترین راه ممکن است. SOLIDWORKS Visualize نرم افزار تعاملی است که  طراحان، مهندسان و سازندگان محتوا می توانند از SOLIDWORKS یا دیگر ابزار آن نظیر  CAD Rhino، Autodesk Alias، 3ds Max برای طراحی مدل های خود استفاده کنند.

SUBSTANCE DESIGNER and PAINTER
Allegorithmic، نرم افزارهای قدرتمند  و حرفه ای ساختار متن هستند که حاوی یک کتابخانه گسترده ای از ابزار  و مواد است که به شما کمک می کند بافت های فیزیکی را در یک جریان کاری کاملا غیر مخرب را  ایجاد کنید. این ابزار انتخابی متناسب  برای طراحان حرفه ای صنعت بازی در جهت ساخت بازی های چند بعدی و خارق العاده که این روزها طرفدارن زیادی دارد، می باشد.

SIEMENS NX
نرم افزار زیمنس به شما قدرت می دهد که به طرز چشمگیری نحوه تولید محصول خود را بهبود ببخشید. NX Ray Traced Studio ابزارهایی با کارایی بالا بر پایه NVIDIA Iray ارائه می دهد که به شما کمک می کند محصولات خود را با استفاده از انواع مواد، بافت، روشنایی و زمینه های یک محیط کاملا یکپارچه تجسم کنید. NX تجسم واقعی و رندر پیچیده را به راحتی برای همه در فرآیند توسعه محصول قابل دسترسی می سازد.

CATIA
راه حل جهانی برای طراحی و تجربه محصول است که در سازمان های پیشرو در صنایع مختلف برای توسعه محصولاتی که در زندگی روزمره ما دیده می شوند و استفاده می کنند، استفاده می شود.CATIA یک تغییر پارادایم در PLM را ،در مهندسی سیستم بوسیله مدل سازی و شبیه سازی رفتار پویای چند رشته ای ایجاد می کند. CATIA با فناوری رندر Iray کاملا به CATIA Live Rendering Workbench متصل شده است.

SYNCRO
پلت فرم اطلاعات ساختمان 4D Synchro اساسا چگونگی تغییر پروژه های ساختمانی با قابلیت های Iray را امکان پذیر می کند  که دسترسی کاربران به شبیه سازی روشنایی پیچیده و مواد قابل تعویض، فیزیکی را فراهم می کندتا با استفاده از آن به ایجاد تصاویر و انیمیشن های با کیفیت بالا به صورت محلی و یا در پردازش  ابری و توانایی استفاده از برنامه ریزی و تجسم زمان واقعی برای برنامه ریزی و مدیریت منابع در هر دو فضا را ممکن می سازد.

BLOOM UNIT

BloomUnit یک راه حل است که کاربران SketchUp را قادر می سازد به طور تعاملی نتیجه های عکس فیزیکی را با استفاده از Iray، با انعطاف پذیری وبا استفاده از تکنولوژی پردازش ابری ایجاد کند. همچنینGPU ProWalkerکه توسط Cadalog ساخته شده است،کاربران SketchUp رابا ارائه عکس های واقعی وتصاویر متحرک و انیمیشن های تعاملی  یاری می دهد.این پلاگین مواد،نورپردازی و متریال جامدومحیط به را به این نرم افزار می افزاید.

LUMISCAPHE
Lumiscaphe ابعاد نوآوری جنبه های دیجیتال (DAM) و همچنین متخصص تجسم عکس فیزیکی است. Patchwork 3D، مجموعه نرم افزاری رندر 3D در زمان واقعی است ،که  امکان ایجاد طرح های پیشرفته دیجیتال با نور پیچیده و انیمیشن را فراهم می کند. Patchwork 3D Engineering در حال حاضر با استفاده از موتور رندر NVIDIA Aray برای پشتیبانی از کارآمدترین نیازهای مهندسی در جهت بهبود پروژه ها و تسریع سرعت در انجام آن  طراحی شده است.

DAZ STUDIO
DAZ 3D Iray در DAZ Studio، مجموعه نرم افزاری سه بعدی  می باشد که بیش از 2 میلیون هنرمند از آن در پروژه های حرفه ای خود بهره می گیرند.این ترکیب به کاربران اجازه می دهد تا به نمونه کارهای با کیفیت بالا ده ها هزار نفر به صورت قابل تنظیم، توانایی ایجاد عکس های واقعی را با حالت پیشرفته و امکانات فوق العاده، مبتنی بر موتور رندر GPU را امکان پذیر می سازد.استفاده از این ابزار در جهت تسریع در روند پروژه ها بسیار کارآمد است.