EIZO از نمایشگر جدید خود FlexScan EV2760 با پنل 27 اینچی و وضوح WQHD یا 2560×1440 با طراحی بدون فریم برای محیط‌های تجاری مانند اتاق‌ها، دفاتر کار و اتاق‌های کنترل رونمایی کرد. این مانیتور بهره وری انرژی بالایی داشته و بر طبق استانداردهای محیط زیست توسعه یافته تا صدمه کمتری به بار بیاورد.

FlexScan EV2760 از یک پنل 27 اینچی با وضوح 2560×1440 بهره می‌برد که تکنولوژی ساخت آن از نوع IPS با نور پس زمینه LED می‌باشد و زوایای دید 178 درجه‌ای دارد. روشنایی مانیتور 350 کاندلا بر متر مربع و میزان کنتراست آن 1000:1 ارزیابی می‌شود. این مانیتور از پایه (استند) جدیدی بهره می‌برد که تا 169 میلیمتر ارتفاق خواهد داشت و اجازه می‌دهد به راحتی یک لپ تاپ را در زیر آن قرار دهید تا محیطی با دو نمایشگر را در اختیار داشته باشید.

دو Display Port، یک HDMI و یک DVI-D ورودی‌های نمایشگر برای ارتباط با رایانه‌های شخصی هستند. با حضور قابلیت تصویر در تصویر، محتوای دو رایانه می‌تواند به شکل هم زمان نمایش داده شود که امری بسیار مفید برای جلسات و غیره خواهد بود. این مدل از چهار پورت USB 3.1 Type A سود می‌برد. این کمبود پورت‌های USB لپ تاپ را جبران می‌کد تا کاربران به راحتی دستگاه‌های بیشتری را مانند ماوس، صفحه کلید و هدست به مانیتور متصل کنند.

کاربران می‌توانند تنظیمات منحصر بفردی با استفاده از نرم افزار Screen InStyle شرکت EIZO برای نمایشگر خود در نظر بگیرند که به شکل اتوماتیک روی یک صفحه نمایش متصل بازتاب (کُپی) داده خواهد شد. این امر بسیار مفید خواهد بود، بخصوص زمانی که شما لپ تاپ خود را به یک نمایشگر به اشتراک گذاشته شده متصل خواهید کرد.

به عنوان بخشی از مسئولیت پذیری این شرکت نسبت به محیط پیرامون، توسعه نمایشگر به شکلی بوده که قابل بازیافت بودن آن را بهبود بخشد. EIZO همچنین از مواد اولیه قابل بازیافت در بسته بندی مانیتور استفاده کرده و گواهینامه‌های مختلف مانند نسل هشتم TCO و EPEAT و ENERGY STAR را نیز برای دستگاه خود کسب نموده است. به علاوه از تکنولوژی‌های EcoView توسعه یافته توسط خود سود جسته تا مصرف انرژی را کاهش دهد. مصرف انرژی تا تنها 16 وات که تا 50 درصد کمتر از زمانیست که مانیتور با حداکثر روشنایی خود فعالیت می‌کند. FlexScan EV2760 برای عرضه در فصل اول سال 2020 در نظر گرفته شده است.