آیا از آن دست افرادی هستید که زمان و هزینه زیادی صرف آپدیت سرورهایتان می‌کنید؟ ترکیب SUM و SPP با هم تکنولوژی هوشمند آپدیت اچ پی را تشکیل می‌دهند تا برای حل مشکلاتی از قبیل صرف وقت و هزینه برای انجام آپدیت‌های سروری به کمک شما آید.

نرم افزار SUM یا Smart Update Manager ابزار نوآورانه‌ای است که امنیت و به‌روز بودن فریمور، درایور و نرم افزارهای سیستمی را در سرور های زیر فراهم می‌کند:

 1. HPE ProLiant
 2. HPE Synergy
 3. HPE BladeSystem
 4. HPE Moonshot infrastructures

SUM، سخت افزارهای نصب شده و نسخه فریمور، درایور و نرم افزارهای سیستمی را پیدا می‌کند و آپدیت‌های لازم را ارایه می‌دهد و البته این کار را با ترتیبی کارا و مناسب ارایه می‌دهد به گونه‌ای که تاثیری بر عملکرد سیستمی نداشته باشد.

SUM برای استفاده از آپدیت‌ها از اینترفیس‌های متفاوتی استفاده می‌کند بنابراین شما اینترفیسی را می‌توانید انتخاب کنید که نیازهایتان را برآورده کند. بدین ترتیب سرورهایتان را چه آفلاین باشند چه آنلاین، به صورت لوکال یا از راه دور با مرورگر وب، حتی به صورت خودکار و یا دستی، آپدیت کنید.

ویژگی‌های جدید

 1. یکپارچه بودن با HPE iLO برای تامین آپدیت‌های امنیتی از طریق شبکه مدیریت
 2. فریمور، درایور و نرم افزارهای سیستمی به صورت یک مجموعه کامل (SPP) در دسترس هستند تا اطمینان از بکارگیری درست و مناسب آپدیت‌ها فراهم شود.
 3. امکان بازگشت به آپدیت مناسب و Bookmark شده که به صورت تعبیه شده وجود دارد.
 4. آپدیت‌های غیرقابل تغییر – آپدیت‌های فریموری تنها در صورت تایید دیجیتالی و از طریق HPE iLO ممکن است.
 5. پروسه راحت و آسان آپدیت با حداقل مداخلات کاربر از طریق یکپارچگی Smart Update با HPE OneView وHPE Amplifier Pack.

 افزایش سادگی در مدیریت سرور

SUM امکان نگهداری را به ادمین‌ها از طریق کنسولی که دارای browser-based GUI، CLI و interactive CLI است فراهم می‌کند. بدین ترتیب دیگر نیازی به دسترسی فیزیکی به هر یونیت و سرور نیست در نتیجه هزینه رفتن ادمین به محل سرور کاهش می‌یابد.

اچ پی با ترکیب SUM یا SPP، راهکار جامعی ارایه می‌دهد تا سیستم‎های اچ پی همواره در حالت Up باشند و جدیدترین فریمور و درایورها را اجرا کنند.

یکپارچگی Smart Update با HPE OneView و HPE Amplifier Pack این امکان را فراهم می‌کند که فریمور، درایور و نرم افزارهای سیستمی با HPE OneView و HPE Amplifier Pack آپدیت شوند.

اطلاعات یکپارچه در موارد وابسته به هم مانند آنهایی که در HPE Onboard Administrator و HPE Virtual Connect هستند، ارایه می‌شود که مبنی بر تست‌های گسترده‌ی هر SPP است.

ویژگی‌های Deployment که شامل Live Log هاست، جزیی‌ترین اطلاعات را درباره پروسه آپدیت ارایه می‌دهد.

افزایش کارایی، انعطاف‌پذیری و امنیت

SUM بدون اینکه به عامل و Agent و یا دیگر نرم افزارهای نصب شده بر روی Nodeهای هدف نیازی داشته باشد، عمل می‌کند.

عملکرد Baseline، شامل موارد زیر است:

 • Validation
 • Assigning baselines in guided update
 • Dynamic filtering
 • Filtering by server mode
 • The ability to download baselines from http server

از آنجایی که آپدیت‌های فریموری تنها در صورت تایید دیجیتالی و از طریق HPE iLO ممکن است، آپدیت‌های غیرقابل تغییر ارایه می‌کند.