HPN

حریم خصوصی

سیاست‌های حفظ حریم خصوصی کاربران یکی از اولویت‌های مهم و اساسی شرکت می‌باشد که بر چند اصل زیر استوار است.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی HPN

 • HPN تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که HPN از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

 • شما با ثبت نام و درج مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و… را در اختیار ما قرار می دهید.
 • شما پس از ورود به حساب کاربری، به عنوان کاربر HPN شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ما محفوظ خواهد بود.
 • اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد آگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
 • HPN اطلاعات شما را حذف نخواهدکرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیر از قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به ویرایش تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده‌اید.
 • حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی‌باشد و این کار تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 •  HPN دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیران سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
 • کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده‌های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
 • کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت‌های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می‌شوند.
 • امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

HPN خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

در صورت بروز هر مشکل مرتبط با لغو حریم خصوصی توسط سایت HPN و یا دیگر کاربران این سایت،پیغام خود را در فرم زیر ارسال کنید تا در اسرع وقت پیگیری گردد.

تماس باما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

اسکرول به بالا

عضویت در خبرنامه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام‌خانوادگی*
علاقمند به دریافت آخرین اطلاعات در...