hpn

HPN یک گام جلوتر از دیگران باشید

از فروشگاه مجهز ما بازدید کنید!

هر آنچه که نیاز دارید با بهترین قیمت و ضمانت اصالت کالا از HPN بخرید! جدیدترین انواع ایستگاه‌های کاری، سرور، نوت‌بوک، لپتاپ و تبلت، سیستم های شخصی حرفه‌ای، گیمینگ، صنعتی و خانگی، تجهیزات و لوازم جانبی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های ارائه دهنده سخت افزار در سراسر جهان را در فروشگاه HPN مشاهده کنید.

انتخاب نمایشگر مناسب کار و چشم‌های شما!

شاید خرید و انتخاب مانیتور یا صفحه نمایشگر در نگاه اول ساده به نظر برسد. اما باید بدانید که برای انتخاب مدل مناسب که بسته به نوع کار شما انتخاب می‌شود باید معیارها و نکات مهمی را در نظر بگیرید. ما آماده‌ایم تا در این امر به شما کمک کنیم تا علاوه بر بالابردن بازدهی در کارهای خود، نمایشگر مناسبی برای چشمانتان را انتخاب کنید.

 

چه نوع پردازنده گرافیکی احتیاج دارید؟

امروزه پردازنده‌های گرافیکی از انواع و مدل‌های متنوعی برخوردارند. ما به شما کمک می‌کنیم تا حرفه‌ای ترین پردازنده گرافیکی را برای دریافت نهایت کارایی برای انجام پروژه‌های مهندسی، طراحی، هوش مصنوعی، پزشکی، صنعتی بازی و رمز ارز‌های دیجیتالی برحسب  بودجه تان انتخاب نمایید.

نهایت قدرت همراه با ارتقای ب‍ی‌نهایت!

با انتخاب یک ایستگاه کاری بالاترین بازده را از آن خود کنید. ایستگاه‌های کاری، ابزاری حیاتی برای مهندسین، کاربران هوش‌مصنوعی، محققان، معماران، پزشکان، طراحان، هنرمندان و کاربران زبده است.

از ادارات تا مراکز علمی و آموزشی:

اتوماسیون و پردازش کامپیوتری سرتاسر ادارات، سازمان‌ها و مراکز آموزشی را فراگرفته و کلید ورود به اتوماسیون و عصر داده، مرکز اطلاعاتی ثابت شما یا به عبارتی سرورها هستند

انتخاب درست برای رسیدن به نهایت بازدهی!

برای بسیاری از افراد خرید سرویس‌های میزبانی یا سرور تبدیل به یک چالش بزرگ خواهد بود. ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب را بر حسب نیازتان داشته باشید تا به نهایت بازدهی در کسب و کار خود برسید.

مفتخریم که مورد اعتمـاد حرفه ای ها هستیم

مفتخریم که مورد اعتمـ

ـاد حرفه‌ای‌ها هستیم