NVIDIA QUADRO RTX 6000

اولین کارت گرافیک با تکنولوژی رهگیری پرتو (Ray Tracing) در جهان

NVIDIA® Quadro RTX ™ 6000، توسط معماری NVIDIA Turing ™ و پلت فرم NVIDIA RTX طراحی و تولید شده است.این پردازنده پیشرفت های قابل توجهی را نسبت به بیش از یک دهه جریان حرفه ای در زمینه تکنولوژی گرافیک کامپیوتری به ارمغان می‌آورد. طراحان و هنرمندان می توانند قدرت رهگیری پرتو ، یادگیری عمیق و سایه زنی پیشرفته را در کار خود به طور چشمگیری افزایش  دهند. همچنین بهره وری و ایجاد محتوای به طور شگفت انگیز سریع تر از همیشه را تجربه نمایند.

ادامه مطلب

NVIDIA TITAN RTX

قدرتمند ترین پردازنده گرافیکی دنیا

NVIDIA® TITAN RTX ™ سریع ترین پردازنده گرافیک کامپیوتر می باشد که تا به حال ساخته شده است. این طراحی توسط معماری برگزیده Turing ™ شکل گرفته که قدرت 130Tensor TFLOP از عملکرد، 576 هسته تانسور و 24 گیگابایت حافظه فوق سریع GDDR6 را به رایانه شما می دهد.

ادامه مطلب

NVIDIA DGX 2

قدرتمند ترین سیستم هوش مصنوعی جهان برای پیچیده ترین چالش های هوش مصنوعی

ادامه مطلب

 

 

 

 

NVIDIA TITAN V

قدرتمند ترین کارت گرافیکی دنیا

NVIDIA TITAN V  جدیدترین کارت گرافیکی فوق العاده قدرتمند دنیا است که تاکنون برای PC ساخته شده است،که توسط پیشرفته ترین معماری NVIDIA Volta برپا شده است. معماری پردازنده گرافیکی فوق العاده NVIDIA اکنون برای رایانه شما و برای دستیابی به پیشرفت در هر صنعت است.

ادامه مطلب

 

 

 

 

RED ROCKET X 

 کارت گرافیک RED ROCKET-X برای محصول ۶K RED DRAGON بهینه شده است، این محصول برای سرعت بخشیدن به پروژه های R3D® طراحی شده است.


ادامه مطلب

 

 

 

Geforce GTX1080Ti XLR8 Gaming OC

BASE CLOCK
1531MHZ

BOOST CLOCK
1645MHZ

GDDR5X MEMORY
11GB

ادامه مطلب
HP ZBook x2 اولین ایستگاه کاری

قابل حمل دنیا با امکان جدا شدن کیبوردHP ZBOOK X2
NVIDIA IRAY 

رندرگیری فراتر از تصور شما

اولین موتور رندر بر پایه GPU برای رندر واقع‌گرایانه که توسط NVIDIA توسعه داده شده است و این تکنولوژی رندرینگ مبتنی بر فیزیکی بسیار تعاملی و بصری است که تصاویر شبیه سازی عکس های واقعی را با شبیه سازی رفتار فیزیکی نور و مواد تولید می کند. 

ادامه مطلب
HP Z8 Workstation
قدرتمندترین ایستگاه کاری دنیا

بالاترین حد از توان پردازشی که تاکنون هیچگاه وجود نداشته . بهینه سازی شده برای شبیه سازی و مجازی سازی ، ویرایش ویدئو های 8K و یادگیری پیچیده ماشین، HP Z8 به هیچ عنوان ناامید کننده نیست!

HP Z8 Workstation


 

 

 

NVIDIA TITAN X

NVIDIA TITAN X، بر پایه معماری Pascal ، یک کارت گرافیکی با قدرت نهایی  است. TITAN X پیشگامانه قدرتی نهایی برای انجام کارهایی که هرگز امکان پذیر نیست، به شما می دهد.


ادامه مطلب

 

 

 HP Z6 Workstation

نیروگاه قدرتمند با کارایی بسیار بالا.HP Z4 Workstation

مناسب ترین سیستم برای مراکز حرفه ای.

HP Z4 Z6 Workstation
 

 

 

NVIDIA TESLA P100

شتاب دهنده گرافیکی Tesla P100 نخستین کارت گرافیکی بر پایه مهندسی هوش مصنوعی مخصوص سوپر کامپیوتر ها و دیتا سنتر های پردازش سنگین مانند هوش مصنوعی ، آزمایشات مولکولی ، پردازش های سرور در بخش های محاسبات اعداد ، یادگیری عمیق و ماشین ، پردازش های ابری و… در  جهان .

ادامه مطلب

 

 

 

 

 

دسکتاپ OMEN X Compact

بازی آزادانه با استفاده از حالت Three Diverse Game modes. به راحتی با دسکتاپ خود حرکت کنید، بنشینید، و همانند یک غواص در دنیای VR قوطه ور شوید، یک دسکتاپ انعطاف پذیر که دربی به سوی جهانی نو در دنیای بازی را بر روی شما باز می کند، آیا آماده اید؟

HP OMEN X Compact

 

 

انقلابی در صنعت چاپ سه بعدی – با HP Voxel اشنا شوید

شما می توانید با این چاپگر دنیا را تغییر دهید.

HP Jet Fusion 3D printing

پیشرفته ترین ایستگاه   کاری جهان


APEXX 5 پیشرفته ترین ایستگاه های کاری های x86 در جهان است. زمانی که شما به طور یقین نیاز به حداکثر تعداد کارت های توسعه، دیسک های سخت، حافظه، و هسته های پردازنده دارید فقط و فقط با ایستگاه کاری APEXX 5 می توانید نیازهای خود را بر طرف کنید امکاناتی که هرگز پیش از این ممکن نبوده ، اکنون یک واقعیت است.

APEXX 2 یک ایستگاه کاری بسیار بی صدا و با طراحی جمع و جور میباشد، با پشتیبانی از پردازنده های با قابلیت اورکلاک ، پردازنده ده , هشت و چهار هسته ای (برای افزایش قدرت رندر)، و دو GPU حرفه ای.

APPEX 5
APPEX 2
حلقه ی هوشمند  Jakcom R3
Jakcom R3 Smart Ring