hpn

HPN یک گام جلوتر از دیگران باشید

استخدام در HPN

یک گام جلوتر از دیگران باشید

اصول کاری ما

در سال‌های نخست، HPN تنها در زمینه فروش و ارائه راهکار‌های تخصصی فعالیت داشت. اما در سال‌های گذشته به سمت تولید کالاهای با کیفیت در کلاس جهانی حرکت کرد و در این امر از نیروهای متخصص و مستعد کمک گرفت. اما همیشه چندین موضوع را سرلوحه کار این کمپانی بوده و هست.

پایبند به زمان شما
زمان شما بسیار باارزش بوده و ما از این موضوع آگاهیم. تمام تلاش ما این است که ارائه خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و پشتیبانی این شرکت در سریع‌ترین زمان و بدون فوت وقت انجام پذیرد.

مبتکر و مخترع
ما در خانواده HPN تنها فروشنده کالای برند‌ نیستیم و تلاش می‌کنیم با بکار گیری از نیرو‌های جوان و متخصص، به تولید نیاز‌های بازار به‌صورت حرفه‌ای و ارائه محصول در کلاس جهانی باشیم.

حمایت از ایده‌ها ما در خانواده HPN همیشه پذیرای ایده‌های افراد و گروه‌های مستعد هستیم و در تمامی مراحل پیاده‌سازی تا اجرا، از تمامی افراد حمایت می‌کنیم.

مشتری مداری تمامی دوستان و مشتریان شرکت HPN بر این امر اتفاق‌نظر دارند که این شرکت تنها به دنبال سود نیست. بلکه آن‌ها بوده‌اند که همیشه اولویت داشته‌اند. و تمام تلاش مجموعه ما بودن در کنار آن‌ها است.

شفافیت شرکت ما از دیرباز بر این امر به‌طور صادقانه عمل کرده که همه‌چیز را صادقانه منعکس کند تا مشتری با دیدی باز و آگاهانه تصمیم‌گیری کند. هیچ‌چیز برای ما مهم‌تر از اعتماد شما نسبت به خودمان نیست.

مسئولیت‌پذیری
ما در قبال خدماتی که به شما می‌رسانیم مسئولیم و مسئولیت تمام‌کارهایمان را می‌پذیریم.


 

           

پیوستن به ما

 

خانواده HPN همواره با افرادی همکاری نموده است که پراز حس رشد، پیشرفت و خلاقیت باشند که همانند یک خانواده در رسیدن به اهداف مجموعه وموفقیت روز افزون آن گام بردارند. خوشبختانه خانواده HPN این مهم را با همکاری و همدلی و بهره مندی از استعداد و دانش متخصصان خود محقق ساخته است. شرکت HPN  به دنبال همکاری با افراد حرفه ای و متعهد و متخصص که توانایی تاثیر گذاری در حیطه ای کاری  خود را دارند است. اگر با توجه به توانایی‌های خود را چنین فردی می دانید و تمایل دارید در ادامه این راه به ما کمک کنید وعضوی از مجموعه HPN باشید رزومه خود را ارسال بفرمایید.

جهت دانلود فرم استخدام روی لینک زیر کلیک کنید:

جهت ارسال رزومه فرم زیر را همراه با فایل رزومه خود ارسال نمایید: