0
0

سلام.خسته نباشید.یک سوال کلی داشتم و اینکه در موردش اطلاعات کافی ندارم ولی قصد خریدش ان را داشتم و اینکه تفاوت سیستمی که ایستگاه کاری باشه با سیستم هایی دیگه که با مشخصات و کامفینگ خوب چیه؟؟علت تفا.ت قیمتشان چیه؟؟

0
0

ایستگاه کاری “workstation” اغلب به رایانه‌ی همه کاره ای اطلاق می شود که برای استفاده یک نفره و چند نفره طراحی شده و نسبت به رایانه‌های خانگی عملکرد بسیار بالا تری، به خصوص در رابطه با گرافیک، قدرت پردازش و توانایی اجرای چند برنامه در آن واحد ارایه می دهد. مشخصات منحصر به فرد ایستگاه های کاری برای هرنوع کاربردی به گونه ای قرار داده شده تا بتوانند برترین راه حل های محاسبات با بالا ترین حد کارایی را ارائه و قابل تعامل با آرایه وسیعی از برنامه های کاربردی باشند .
سیستم هایی که توسط شرکت های سازنده ی ایستگاه های کاری تولید می شوند، اغلب از حجم بالایی از سیستم ذخیره سازی ،آخرین مدل شتاب دهنده های 3D، یک یا چند پردازنده‌ 64 بیتی فوق قدرتمند، حافظه ی RAM بالا و سیستم خنک کننده ی مناسب استفاده می کنند. علاوه بر این شرکت های سازنده، طرح های تعمیر یا جایگزینی مناسبی را ارایه می دهند.
از این لینک http://hpn.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C/ بازدید کنید.

علت تفاوت قیمت ایستگاه های کاری متناسب با برند،نوع پردازنده و مشخصات سخت افزاری آن می باشد.
برای اطلاع از قیمت و مشاوره می توانیدبه صورت تلفنی و یا ایمیل با ما در تماس باشید.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
وب سایت