اگر در Google+یک اکانت برای خود ساخته اید و می خواهید دوستان فیس بوک خود را به این اکانت منتقل کنید، چطور باید این کار را انجام دهید؟ با این روش ایمن می توانید دوستانتان را به Google+دعوت کنید.

حالا این روش را امتحان کنید:

مرحله استفاده از اکانت Yahoo:

مرحله اول: وارد اکانتYahooخود شوید بر روی قسمت Contactsکلیک کنید و گزینه Import Now را انتخاب کنید.

 

مرحله دوم: حالا شما یک صفحه را خواهید دید که در  آن 4 گزینه هست، بر روی آیکون Facebookکلیک کنید تا لیست دوستان شما منتقل شوند.

مرحله سوم: در همان حین اکانت Facebookشما باز خواهد شد ، در آن قسمت گزینه Allow yahooرا انتخاب کنید.

مرحله چهار: حالا اکانت های Facebookخود را به اکانت Yahooمنتقل کردید.

مرحله پنجم: وارد اکانتGoogle+خود شوید  و به صفحه ی Circleبروید.

مرحله ششم: حالا از اینجا روی گزینه ی Find&Inviteکلیک کنید و اکانتYahooخود را از آنجا تایید کنید.

مرحله هفتم: لیست دوستانFacebookشما به اکانت Yahooمنتقل شده است و می توانید تمام دوستان خود را از قسمت Circleوارد کنید. از همین مرحله هم می توانید برای منتقل کردن لیست دوستانتان از   Facebook به Hotmail و بعد از آن Google+هم استفاده کنید.

 

کاربران سیستم تلفن Android:

یک خبر خوب برای تمام کاربران این سیستم تلفن همراه این است که با استفاده از Instant Uploadو برنامه های کاربریHuddle، می توان به Google+رفت و لیست دوستان Facebookخود را به Gmail منتقل کرد. اگرکانتکت های سیستم تلفن  Androidشما قبلاهمگام(Sync) نشده است،می توانید به بخش تنظیمات Facebook رفته وCheck inو Auto-sync را انتخاب نمائید و بعد با وارد شدن به اکانت Facebookتمام اعضا لیست خود را با Gmail خودتان همگام(sync)کنید.

در سایتGoogle+ویژگی های زیر وجود دارد که آن را از دیگر شبکه های اجتماعی متمایز می کند:

Circles:

بهترین ویژگی Google+همین قسمت Circlesاست که به شما این امکان را می دهد که لیست دوستان خودتان را دسته بندی کنید، اما فقط به این موارد محدود نمی شود، این بخش به شما این امکان را خواهد داد تا مطالبی را که به اشتراک می گذارید به راحتی کنترل کنید. می توانید Statusبگذارید و و یا تصاویری را که می خواهید برای یک سری از دوستانتان نمایش دهد .فقط کافی است که دوستانتان را در این بخش از Google+قرار دهید و اینکه می توانید از این طریق اشتراکات خود را مدیریت کنید.

 

Hangout:

این همان قابلیت چند کاربری و چت ویدئویی است. این امکان را به شما می دهد که همزمان با 10 نفر چت داشته باشید و یا ویدئویی از Youtubeرا با هم ببینید و اینکه راجع به آن بحث کنید و کامنت برای آن بگذارید.

 

Spark:

این یکی دیگر از مشخصه های Google+است . در این بخش می توانید علایق خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و مثلا بگویید که به هاکی و یا اسکی و یا یک گروه موسیقی خاص علاقه دارید . مهمتر از همه اینکه اطلاعاتی را مرتبط با علایق شما در اختیار دوستانتان قرار می دهد و می توانید آن صفحات را به اشتراک با دوستانتان قرار دهید و افراد را به آن صفحات دعوت کنید و مطالب را با آن ها در میان بگذارید.

 

Huddle:

این بخش از Google+سرویس چت گوگل است که می توانید با دوستانتان در یک زمان چت کنید و یا حتی می توانید آن را محدود به دسته خاصی از افراد کنید.Google+یک برنامه هم برای کاربران تلفن دارد که فقط با سیستم تلفنAndroidکار می کند. این برنامه به شما این امکان را می دهد که چت متنی با دوستانتان داشته باشید .

 

Instant Upload:

این ابزاری است که می توانید به کمک آن به راحتی عکس به اشتراک بگذارید.Google+بخش Instant Uploadرا برای برنامه موبایل راه انداخت. این امکان را به شما می دهد که داده ها را مستقیما بر روی Google+به اشتراک بگذارید اگر از برنامه Instant Mobileعکس بگیرید می توانید عکسهای آن را به آسانی به اشتراک بگذارید.

سلطان موتورهای جستجو Google، با گستره عظیمی که دارد ، می خواهد که با شبکه اجتماعیFacebook‌ رقابت کند.

Facebookآیا برنامه ای برای رقابت با Google+دارد و یا می تواند انحصار خود را حفظ کند؟

Google+این امکان را ایجاد می کند که طرفداران  Facebook را برباید و فقط زمان این ادعا را ثابت خواهد کرد.