کمپانی HP یکی از بهترین ها در زمینه ساخت لپ تاپ است، لپ تاپ های HP تنوع بسیار زیادی دارند و در دسته های متفاوتی تقسیم می شوند که در اینجا ما به بررسی این موضوع می پردازیم.

سری Spectre، اسپکتر، اولترا بوک های با کیفیت، کمی گران قیمت
اسپکترها وزن بسیار کمی دارند و طراحی بسیار هوشمندانه‌ای دارند. اگر شما از لحاظ مالی محدودیتی ندارید اسپکتر ها از بهترین گزینه ها هستند که یک گزینه بسیار خوب برای مدیران و روسا است.به زیبایی ظاهری این لپ تاپ ها باید عملکرد حرفه ای و عمر طولانی باتری را نیز اضافه نمود. پس شما با خرید اسپکتر هم از ظاهری زیبا و هم ازکاربرد حرفه ای آن لذت خواهید برد.برجسته‌ترین مدل های اسپکتر Spectre x360 نام برد.

سری Envy، انتخاب افراد باهوش
لپ تاپ های Envy نازک هستند و طراحی زیبایی نیز دارند. ظاهر Envy از جهاتی شبیه به مک بوک ها طراحی شده است. لپ تاپ های Envy،HP از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند و علاوه بر طراحی زیبا، صفحه نمایش با کیفیت، خروجی صدای خوب و سخت افزار مناسب نیز از ویژگی های مثبت این سری از لپ تاپ های HP است.برجسته ترین مدل Envy می توان Envy 13t نام برد.

سری EliteBook، بهترین انتخاب برای مدیران
سری EliteBook ها از نظر امنیتی لپ تاپ های بسیار قدرتمندی هستند و دارای ویژگی‌هایی است که یک مدیر آی تی سخت گیر را به راحتی راضی نگه می دارد. EliteBook ها دارای رمز گذاری TPM با پیکر بندی Core m7 هستند. EliteBook ها دارای برنامه HP Client Security هستند که این برنامه به صورت پیش فرض بر روی آن ها قرار دارد که فیلتر های امنیتی لپ تاپ شما را بسیار بالا می برد.
برجسته ترین مدل های این سریEliteBook Folio G1 و G2 می باشد.

سری ProBook، بهترین گزینه برای کسب و کار های کوچک
اگر EliteBook برای شما کمی گران است و می خواهید لپ تاپی با کیفیت EliteBook و کارکرد آن تهیه کنید می توانید به سراغ ProBook ها بروید. لپ تاپ های سری پروبوک که اصولا15.6 اینچ هستند و به علت قیمت پایین و کارایی و پردازنده های مختلفی که دارند مناسب هر قشری میباشداین نوع لپ تاپ ها بدنه مقاوم و قدرت پردازنده مختلفی دارند برجسته ترین مدل های این سری ProBook 650 G2 و G3 می باشد.

سری ZBook، کاربرد حرفه ای تر، مناسب برای مهندسان
مهندسان، تدوین گران؛ و تمام افرادی که فعالیت‌های سنگینی با دستگاه خود انجام می دهند و به دنبال یک لپ تاپ فوق حرفه ای می باشند،می توانند از ZBook ها استفاده کنند. ZBook ها علاوه بر سخت افزار بسیار مناسب و قدرتمند دارای حسگر اثر انگشت هم هستند که امکان شخصی‌سازی را برای کاربر فراهم می کنند.ZBook Studio G3,G2 این دو مدل برجسته ترین لپ تاپ های این سری می باشد.

سری Pavilion، انتخابی خوب برای کسانی که نمی توانند از Spectre استفاده کنند
این سری دستگاه های بسیار خوبی هستند که از قیمت های بسیار خوبی نیز برخوردارند. Pavilion ها از عمر باتری بسیار خوبی برخوردارند و یک انتخاب بسیار مناسب برای گیمر ها است، این عنوان به دلیل کیفیت بالای گرافیک Pavilion به دست آمده است.Pavilion 15 Gaming و HP Pavilion x360 بهترین های این سری هستند.

سری (omen)،مناسب برای گیمینگ
بسیاری از کاربران HP را به عنوان یک کمپانی تولید محصولات گیمینگ نمی‌شناسند ولی در این جا نمی توان از سری Omen صرف‌نظر کرد. Omen ها با پردازنده های گرافیکی بسیار قدرتمند تمام نیازهای یک گیمر را برآورده می کند و عمر باتری بسیار مناسبی نیز دارند.
این سری از لپ تاپ ها مناسب بازی های سنگین و کاربرد های سنگین میباشد علاوه بر آن کمی بیشتر از 2 کیلوگرم است .Omen 17 یکی از برجسته ترین سری های لپ تاپ است.
با ما همراه باشید…


http://instagram.com/hpn.ir
http://telegram.me/hpnco